Finansiniai susitarimai dėl skirtumų (angl. Contract For Differences) | Luminor

Finansiniai susitarimai dėl kainų skirtumo leidžia prekiauti kainų pokyčiais be nuosavybės teisės. Galite pasipelnyti tiek iš krentančios, tiek iš kylančios rinkos. Siūlome platų spektrą instrumentų, kurie apima akcijas, indeksus ir žaliavas.

Investuotojai, prekiaujantys CFD (angl. contract for differences), Luminor Trade prekybos platformoje ras visas darbui reikalingas priemones. Mes sukūrėme idealų darbalaukį prekiauti įvairiose rinkose ir įvairiomis turto klasėmis  - akcijų, akcijų indeksų, žaliavų, ETF ir Forex CFD.

Kodėl rinktis Luminor Trade prekybai CFD instrumentais?

1

Patogi prekybos platforma

Investuotojai, orientuoti į CFD instrumentus, ras begalę įrankių Luminor Trade platformoje

2

Platus instrumentų sąrašas

Mes siūlome platų instrumentų ir rinkų sąrašą prekiauti CFD instrumentais.

3

Maži komisiniai

Nuo šiol prekiauti CFD instrumentais galite nuo 6 JAV dolerių už sandorį

Kodėl verta rinktis CFD instrumentus?

  • Diversifikuojamas portfelis
  • CFD leidžia turėti ilgas arba trumpas pozicijas, kurios suteikia galimybę apsaugoti turimus portfelius nuo krintančių kainų.
  • Netaikomi atsiskaitymo bei saugojimo mokesčiai.

Papildoma informacija:

Pradėkite prekybą dabar

Investicijų vertė gali ne tik kilti, bet ir kristi. Prekiaujant maržinėmis priemonėmis, nuostoliai gali būti didesni nei investuota suma. Finansiniai susitarimai dėl kainų skirtumo (CFD) bei pratęsiami neatidėliotini valiutos pirkimo ir pardavimo sandoriai (FX) yra sudėtingos finansinės priemonės, susijusios su didele rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD, FX ar bet kurie kiti mūsų produktai ir ar galite sau leisti prisiimti susijusias rizikas. 78% neprofesionalių investuotojų praranda pinigines lėšas prekiaujant CFD ir FX produktais.