Pratęsiami neatidėliotini valiutos pirkimo ir pardavimo sandoriai (paslauga nebeteikiama) | Luminor

Užsienio valiutų rinka yra pati didžiausia pasaulyje. Didesnė nei akcijų ir ateities sandorių kartu sudėjus. Siekiant prekiauti pelningai, FX dažniausiai naudojamas diversifikuoti portfelį arba apsidrausti nuo valiutos rizikos. Esminis skirtumas tarp FX ir akcijų prekybos yra prekybos apimčių dydis - FX sandorių vertė ir dydis dažniausiai gerokai didesnis.

Luminor Trade galima prekiauti 19  valiutų ir tauriųjų metalų poromis: auksu, sidabru, platina, paladžiu – tiek investuojant ilgesniam laikui, tiek spekuliuojant trumpame laikotarpyje. Prekiaukite auksu su 45 pips'ų kainų skirtumu (anlg.  spread) ir naudokitės iki 12.5x svertu

Kodėl rinktis Luminor Trade prekybai Forex?

1

Parinktas finansinis svertas

Luminor siūlo atsakingai įvertintą finansinį svertą parinktą skirtingom valiutų poroms.

2

Aukštas likvidumas

Išskirtinai didelis likvidumas, agreguojamas iš pagrindinių pasaulio bankų

3

Mažas kainų skirtumas (spread)

Prekiaukite EURUSD su 2 pips'ų kainų skirtumu (angl. spread)

Papildomos funkcijos:

  • Patogi ir lengvai naudojama prekybos platforma
  • Galimybė naudoti įvairius pavedimų tipus: rinkos, ribinis, Stop, Trailing Stop su OCO (One-Cancels-the-Other) bei 'If done' pavedimo tipas kombinuojamas su kitais pavedimais.
  • Greitas pavedimų įvykdymas

Papildoma informacija:

Pradėkite prekybą dabar

Investicijų vertė gali ne tik kilti, bet ir kristi. Prekiaujant maržinėmis priemonėmis, nuostoliai gali būti didesni nei investuota suma. Finansiniai susitarimai dėl kainų skirtumo (CFD) bei pratęsiami neatidėliotini valiutos pirkimo ir pardavimo sandoriai (FX) yra sudėtingos finansinės priemonės, susijusios su didele rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD, FX ar bet kurie kiti mūsų produktai ir ar galite sau leisti prisiimti susijusias rizikas. 78% neprofesionalių investuotojų praranda pinigines lėšas prekiaujant CFD ir FX produktais.